12 appartementen De Spinde

Samen met Jansen de Jong Bouw bouwen we 12 extra appartementen aan de zijkant van het bestaande gebouw De Spinde in het centrum van Hardenberg. De appartementen zijn bestemd voor reguliere verhuur en dus geschikt voor iedereen. Naar verwachting is de bouw eind 2026 afgerond.

Meer informatie

De appartementen

De 12 appartementen zijn verdeeld over zes woonlagen. Op de begane grond komt de nieuwe ingang voor het hele gebouw, de postkasten en een ruimte om fietsen en een scootmobiel te parkeren. Op de verdiepingen daarboven komen steeds twee nieuwe appartementen.

Elk appartement heeft een woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en een badkamer met douche en toilet. Ook heeft elk appartement zonnewering en een balkon van ongeveer 5 m². Als eerste bewoner krijgt u bovendien de mogelijkheid om zelf een keuken uit te kiezen. Het gebouw is voorzien van een lift.

Parkeren kan in de parkeergarage onder het gemeentehuis. Deze bevindt zich naast het gebouw. Deze parkeerplaatsen zijn openbaar en niet gekoppeld aan de woningen. Omdat het complex in het centrum van Hardenberg ligt, heeft u een parkeervergunning nodig. Deze kunt u aanvragen bij de gemeente Hardenberg.

Planning bouwproject

De bouw is al gestart. We verwachten dat de appartementen eind 2026 klaar zijn.

Gasloos en energiezuinig

De appartementen zijn volledig gasloos en zeer energiezuinig, wat zorgt voor comfort én lagere energiekosten. Alle woningen zijn uitstekend geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing, 4 zonnepanelen, vloerverwarming en een warmtepomp.

Huurprijs

De huurprijs ligt tussen de € 713,02 en € 932,93 per maand, afhankelijk van uw inkomen. Daarnaast betaalt u ongeveer € 75,- per maand aan servicekosten.

We bieden de woningen aan met een huurprijs onder voorbehoud. De huurprijs is gebaseerd op het prijspeil van 2026. Omdat we de woningen pas in 2027 verhuren, kan de huurprijs nog veranderen. Het prijspeil van 2027 is namelijk nog niet bekend. Bij het ingaan van het huurcontract wordt de huurprijs aangepast naar het prijspeil van 2027.

Toewijzing

Deze appartementen zijn geschikt voor iedereen. De toewijzing gebeurt op basis van inschrijf- of woonduur en een passend inkomen. De kandidaat met de langste inschrijf- of woonduur krijgt als eerste de mogelijkheid om een appartement te kiezen.

Wij nemen telefonisch contact op met de kandidaten bovenaan de lijst om te vragen welk huisnummer hun voorkeur heeft. Het is daarom handig om bij het reageren alvast na te denken over uw voorkeurs­huisnummer(s).

Extra kosten bij een nieuwbouwwoning

Houd er rekening mee dat het inrichten van een nieuw appartement extra kosten met zich meebrengt. Denk aan vloerafwerking, raambekleding en behang.

Vragen?

Neem gerust contact met ons op via 0529 - 45 25 88 of mail naar info@vechtdalwonen.nl